Day 4: Co bych chtěla stihnout před svojí smrtí

18. května 2014 v 11:44 | Kerr |  Podporuji
Tohle je hodně široký pojem. Samozřejmě bych chtěla mít rodinu. Jsou to mateřské pudy a dívka, která tvrdí, že dítě nechce lže. Může mít jiné priority, ale zavrhovat děti není normální. Strašně bych chtěla mít velkou rodinu, nejmíň tři děti. Také bych chtěla navštívit cizí země. Londýn, Paříž, ale klidně i země na jiném kontinentu. Každý člověk touží po uznání a samozřejmě, že bych se do dějin ráda zapsala i já. Problém je tne, že nevím jak nebo čím. Napsat nějakou knihu, která se vryje do hlavy každému b ybyl krásný, leč nesplnitelný sen. bude mi ale stačit když budu mít tu čest do nějakého šasopisu vůbec psát. Chtěla bych mít velkého psa. Pro někoho je to normální věc, mít vedle sebe velkého zvířecího kamaráda. Jenže já jsem holka z panelku a pro mě byl úspěchem jen králík. Když budu mít dům, tak jednou z prvních věcí jevelký pes. Taky bych chtěla jezdit na koni. Asi bych si nevzala na starost svého koně, ale jezdit bych pořád chtěla. Skauting, to je věc, které se chci věnovat co nejdéle. Ráda bych se stala vedoucí a vedla tábory a různé akce:) Chtěla bych jet na koncert SOAD a získat od nich podpisy. Další věcí je nějaký zážitek, který bude fakt "vodvaz". Nevím, co by to mělo být, ale jelikož se bojím výšek i hloubek tak pro mě bude adrenalin téměř cokoliv. Chtěla bych jet na větši skautskou akci, což se mi podaří v léte- Středoevropské Jamboree" Strašně bych chtěla plavat s delfínama:3
Těch věcí je hrozně moc a je možné, že všechno bude úplně jinak. Jedno ale vím jistě- až budu umírat, chci si říct "stálo to za to!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tia Tia | Web | 18. května 2014 v 13:29 | Reagovat

Jízdu na koni rozhodně doporučuju, jsem šťastný jezdec už 5,5 roku a baví mě to pořád stejně, ne-li ještě víc :3

2 Kerr Kerr | 18. května 2014 v 17:50 | Reagovat

[1]: ano ano, letos je to pátý rok, co taktéž jezdím:-)  předtím jsem skákala, teď se věnují jen westernu:-)  zapomněla jsem tam napsat že chci nadále jezdit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Už je to dávno, co jsme hráli v Praze, ale je to jedno z měst, které miluji. Vzpomínám si, že jsme
bydleli na kopci, odkud bylo vidět celé město. Skoro jsem nespal a brzy ráno jsem se šel projít.
Pršelo a nikdo nikde nebyl. Praha má nádhernou architekturu. I setkání s obyvateli bylo úžasné.
Lidé byli příjemní a všude byly nejkrásnější dívky, jaké jsem kdy viděl. Celé mi to připadalo velice umělecké.
Doufám, že tam brzy budu moct zase přijet." -Serj Tankian♥