Day 3: Tvoje oblíbené televizní seriály

16. května 2014 v 7:00 | Kerr |  Podporuji
Wow, tohle je pro mě poněkud horší téma. Na žádné seriály se pravidelně nekoukám. Dřív jsem sledovala hodně seriálů na Disney. Jojo, je to pro malý děti, ale bavilo mě to. Byly to seriály na odlehčení, často jsem je měla puštěné jako "kulisu", když jsem třeba uklízela. Pravdou je, že se tomu musí zasmát snad každý, takže mi to pomáhalo, když jsem měla špatnou náladu. Ačkoliv už na to teď tak často nekoukám, pořád si pamatuji úvodní znělky a některá jména postav:D
Dalším seriálem, na který jsem koukala často jsou Simpsonovi. Nemusím vám je představovat, zná je každý. Na ty se samozřejmě podívám taky, ale jelikož je dávají ve stejnou dobu, kdy se koukáme na něco jinýho, moc se mi nepoštěstí a v televizi je vidím jen příležitostně. Další věcí je, že se na televizi nekoukám tak, že bych si k ní sedla a prostě jen bezmyšlenkovitě seděla a nic nedělala.. Musím být zaměstnaná i nějak jinak, protože jinak mi to přijde jako mrhání časem. (A ne, neberu to jako odreagování.) Strašně dlouho mi utkvěla v hlavě tahle parodie, kterou Homer zvládl fakt parádně:D (bude v c.č., sorry za komplikace)

Jednu dobu jsem si hodně jela na prima cool, takže jsem vídala i Futuramu a takovou tu rodinku s divním mluvícím dítětem.. Fakt si nevzpomenu, jak se jmenuje:D Jo, Griffinovi. Tak na ty jsem se třeba koukla asi třikrát, ale to mě tak vytáčelo, ten seriál nesnáším. Jenže to už hodně odbíhám od tématu, když mluvím o těch, které nesnáším, přitom bych měla psát o opaku.
Teď v poslední době koukám jen na Teorii velkého třesku. Což mi připomíná, zahraje si se mnou někdo kámen-nůžky-papír-tapír-spoke?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Už je to dávno, co jsme hráli v Praze, ale je to jedno z měst, které miluji. Vzpomínám si, že jsme
bydleli na kopci, odkud bylo vidět celé město. Skoro jsem nespal a brzy ráno jsem se šel projít.
Pršelo a nikdo nikde nebyl. Praha má nádhernou architekturu. I setkání s obyvateli bylo úžasné.
Lidé byli příjemní a všude byly nejkrásnější dívky, jaké jsem kdy viděl. Celé mi to připadalo velice umělecké.
Doufám, že tam brzy budu moct zase přijet." -Serj Tankian♥