Vrátila se, aby otravovala

4. března 2014 v 18:03 | Karolína |  Diář
čau.
Fakt nevím, proč se sem vracím, divím se, že sem nezapomněla heslo- to se mi většinou stává u jiných webových stránek. Takže zaprvý, nezvykejte si, že tady zase budu pravidelně psát. Za tu dobu co jsem tady s tím sekla jsem si založila dalších X stránek v domnění, že tam budu mít větší klid, ale tady se mi to prostě líbí. Je to tady jako místečko, ke kterému se vracím ačkoliv úplně nechci, něco mě sem táhne. Za druhý, je tady XY lidí, kteří můj blog pravidelně navštěvovali a se změnou nebyli úplně spokojený a ačkoliv si někdy hraju na někoho, koho city ostatních vůbec nezajímají, do lidí se dokážu vcítit a prostě.. Hej, jednoduše sem občas budu psát pro potěšení ostatních. A zatřetí, nechci psát děsně spisovně a nějak nelpím na gramatické chyby, jelikož když už jsem půjdu tak jen čistě z nudy. Na vypsání mám.. uhm, řekněme něco jak deník. (Death noteee x_x)
Až budu mít chuť nebo náladu nebo něco takovýho, půjdu promazat nějaké články, smažu odsud všechny fotky a celkově to tady trochu pozměnim, protože když už někam vlezu, mám potřebu to celý přeměnit dokud s tím nejsem maximálně spokojená. Takže, jak že se mi to vlastně vede?
Už jen chvíle a budu zase o něco starší. Jasný, jsem starší každej den, každou vteřinu, ale tak bude tam to číslo, to větší číslo, aslghsotjlg boží. Taky se to dalo všechno do pohody s kamarádem. Ne, není to kamarád, je to někdo.. lepší, než kamarád, protože kamarád je super, ale on je boží. Hraju rpg Hunger Games a jasný, to bych nebyla já aby moje postava nebyla vylosovaná. Takže holky klucí, do příštího týdne možná bude po mě (Okej, tak po mém Carlovi, ale co.. Je to jak druhé já ve virtuálním světě)
A teď ten očekávaný krátký úsek věnovaný včerejšímu večeru.. Nechce se mi vysvětlovat proč jak kdy co, takže jednoduše se sešlo sedm lidí z naší třídy, učitelka, její přítel, kluk z Bulharska a dívka z Indonesie a společně jsme šli do skvělý kavárny. Kecali jsme anglicky, bylo to trochu.. zvláštní. Na začátku jsme se každý měl představit a ano, u kohopak si myslíte, že začali? Ano, dostáváte zlatého bludišťáka, u mě! Takže jsem to nějak odpovídala a pak jsem měla čas na to, abych promyslela nějakou otázku. Bylo to zvláštní, zvyknout si na to, že tam prostě nikdo mluvit česky NEBUDE. Nejlepší bylo, když se vždycky někoho z naší třídy na něco zeptali, nebo jakože na všeobecnou otázku a všichni se podívali na mě. Nikdy jsem si nemyslela, že jsem v angličtině dobrá, nikdy jsem to ani neřekla a říkat nebudu a o to víc mě překvapilo, že mě za mojí angličtinu pochválili. Okej, tohle bylo v pohodě, do tý doby než šel ten kluk stejnou cestou jak já. Měla s náma jít ještě jedna holka žejo, tak si říkam pohoda, nějak to okecáme. Jenže ona za mnou přiběhla a říká "Já tady musím čekat na mamku, tak ahoj, bye" a teď jenom čumim a úplně takovej ten pohled jakože *nenechávej mě tady s nim, co si s nim budu povídat?* šli jsme dobrých deset minut. Hej, byla jsem až překvapená, jak jsem mu rozumněla, spíš mi dělalo problém odpovědět. Nejlepší byl rozhovor
"Do you like swim?"
"No.. I don´t like water."
"You don´t shower????"
:DDDDDDDDDDD
A chtěl mě skoro zabít když sem řekla, že se mi líbí Harry Potter. Prej má rád Star Trek. Hej, hodně jsme se bavili o vánocích, o haloweenu, o novým roku. Je to zajímavý, ale nechce se mi to vypisovat, tak si to kdyžtak najděte na googlu. Každopádně, přišla jsem a byla jsem úplně šťastná, že jsem se domluvila, protože tohle bylo něco úplně.. jinýho, než když sedíte v lavici a učíte se gramatiku.
Mimochodem, prý máme v čr hrozně těžkou výuku cizích jazyků. Říkal mi, že oni se nejdřív učí slovní zásobu a mluvení a až z toho se odvýjí správná gramatika. Heh, bezva vědět.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Russ*Now Russ*Now | Web | 8. března 2014 v 13:16 | Reagovat

Jujda, jak já tě miluju! Chybělas mi. :D Dobrej článek. Posední dve věty mě dostaly. :D

2 fakynn fakynn | E-mail | Web | 11. března 2014 v 11:34 | Reagovat

Nůů. nevím, jestli jsem prostě přišla o to, že si zase zrušila starý blog, (starý? tamten), nebo jak jsem byla mimo, vůbec jsem nějak zapomněla na tu adresu. :O
Zlatoo, strašně mi chyběli tvoje články a prostě ty.
Prosím, ať už mám net, je všechno ok! :)

3 Tia Tia | Web | 12. března 2014 v 20:03 | Reagovat

Ty jsi zpátky! Super ^^ Ten rozhovor mě dostal. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Už je to dávno, co jsme hráli v Praze, ale je to jedno z měst, které miluji. Vzpomínám si, že jsme
bydleli na kopci, odkud bylo vidět celé město. Skoro jsem nespal a brzy ráno jsem se šel projít.
Pršelo a nikdo nikde nebyl. Praha má nádhernou architekturu. I setkání s obyvateli bylo úžasné.
Lidé byli příjemní a všude byly nejkrásnější dívky, jaké jsem kdy viděl. Celé mi to připadalo velice umělecké.
Doufám, že tam brzy budu moct zase přijet." -Serj Tankian♥