PROFIL

15. prosince 2013 v 21:52 | Kerr Knock^.^

Upřímně, nebaví mě si tady vymýšlet pohádkový život, kterému uvěří leckdo. Za monitorem sedí třináctiletá Karolína, která je tedy autorkou tohoto profilu. Má ráda čokoládu, nejlépe karamelovou, skauting, své kamarády, rodiče a bráchu, Vánoce a Silvestr, metal a rock, černou barvu, angličtinu, florbal, ježdění na koni (parkur a western:3) a ježdění na kole. Mým velkým snem je být žurnalistkou v nějakém méně známém časopise o přírodě a problematice dnešního světa, mít svého milujícího manžela a čtyři děti (pokud bych byla dobře zajištěná a mohla jim poskytnout dobrý domov) přičemž jedna holčička se bude jmenovat Berenika a kluk Matyáš. Strašně toužím po vlastním malém baráčku, který nebude problémovým na údržbu s velkou prostornou zahradou a aktivníma pejskama. Žiji totiž v paneláku a mám společný pokoj se svým bráchou a svým dětem bych přála více pohybu/pobytu v přírodě.

Takže co mám ráda?
čokoládu, skauting, přátele, rodinu, vánoce, silvestr, metal, rock, System of a down, Marilyna Mansona, Motionless in White, Eminema, U2, Nicka Cavea, Queeny, Aviciiho, Rammsteiny, Switchfoot, černou a fialovou barvu, angličtinu, český jazyk, ježdění na koni a všeobecně koně, karamel, karamelovou čokoládu, fantasy knížky, knížky od Foglara, Cimrmana, Svěráka a uhlíře, staré vánoční pohádky, vůi skořice a vanilky, granátové jablka, khaki, Hunger games, Harryho Poterra, Severuse Snapea, Alana Rickmana, Johnnyho C. Reillyho, Helenu Bonham Carter, kaktusy, masožravky, zebří polštářek, deník, mobil, sluchátka, úplně chlupatý plyšáky, vánoční atmosféru, zpěv, projevy před ostatními, citronádu, modré oči, blonďaté vlasy, ostrá ořezávátka, popsané sešity, motorky, Lamborghiny, mandarinky a sebe. Jo, mám ráda sebe.

A co nemám ráda?
To už je trochu kratší. Nemám ráda toho skřítka, který mi ústavičně krade ponožky, motá sluchátka, ztrácí propisky, schovává žákovskou knížku, rozbíjí věci, mění mi náladu a zavazuje uzle na tkaničkách od bot.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama
"Už je to dávno, co jsme hráli v Praze, ale je to jedno z měst, které miluji. Vzpomínám si, že jsme
bydleli na kopci, odkud bylo vidět celé město. Skoro jsem nespal a brzy ráno jsem se šel projít.
Pršelo a nikdo nikde nebyl. Praha má nádhernou architekturu. I setkání s obyvateli bylo úžasné.
Lidé byli příjemní a všude byly nejkrásnější dívky, jaké jsem kdy viděl. Celé mi to připadalo velice umělecké.
Doufám, že tam brzy budu moct zase přijet." -Serj Tankian♥