Jak být in na facebooku!

27. prosince 2013 v 21:06 | Kerr Knock^.^ |  Vlastní tvorba
čaukyyyy, mám tady sQělí návodečeQ na to, jak být nejvíc IN na fíbíčku.
(Pro případ, že by zde byli lidé, kteří nepochopí můj sakrasmus a ironii a zároveň měli menší inteligenci- jednoduše si z toho dělam prdel. Nemam facebook, avšak jsem ho měla a myslím, že pořád jsou "in" stejný věci.)
- Všechno má swag (je úplně jedno, že pravý význam slova je "secretly we are gay"- tajně jsme teplí)
-musíš nosit Beanie (nejlépe s nápisem "Bad hair day")
-když nemáš beanie, musíš mít aspoň snapback
-Holky pouze u zrcadla v tílku, přičemž jednou rukou fotí a druhou strkaj na prsa- vypadá to pak, že samozřejmě všechny mají nejméně trojky. Ještě to pak vystihnete komentářem "kam mi utekly kozy?"- určitě se najde někdo, kdo vás chudinku polituje nebo minimálně hodí lajčík a pěkný komentář s pochvalou vaší "tváře"
-Přejte všem nejlepčí narozeniny, ale kdo by si to pamatoval? Jenom když si toho všimnete. Nezapomeňte to doplnit nějakými zdrobnělinami.
-Holky by měly mít dlouhé rovné vlasy, legíny a volné tričko s nápisem jako "fuck life" nebo volnou mikinu ve které všichni vypadají, jak kdyby chtěly vykrást dostavník, mít martensky i když posloucháte Biebra
-všichni máte děsně fuckin hard život
-musíte se řezat a pak dávat fotky s popiskem "The cat" aby vás všichni litovali.
-čím více sprostých slov, tím lepší
-noste oblečení, které už má někdo z města/nejlépe ze školy
-sdílejte písničky, které jsou momentálně IN, zapomeňte na metal nebo podobný sračky a poslouchejte Biebra<3, 1D, Miley a Selenu.
-stěžujte si na děsnej život
-pište si s někym co nejčastěji, pište mu jak je nejlepší a pak na něj úplně zapomeňte, ignorujte ho, neodepisujte mu na SMSky, nikdy mu nevolejte, když někde budete spolu, vůbec si ho nevšímejte, stěžujte si mu jak mele hrozný sračky a za týden si ho znova omotejte, zas pěkný slova a sladký úsměvy, takhle si s nim hrajte a až si všimnete, že má deprese nebo že se řeže, zeptejte se kvůli kterýmu kreténovi, vysmějte se mu do xichtu a pak, až bude totálně oddělanej se můžete poplácat na rameni a říct si "Teď mám kur*a swag":)

Zapomeň na osobní styl. Zachvilku se budeš řídit jenom módníma výstřelkama z facebooku a půjde ti jen o to zaujmout "kamarády." Vzpamatuj se. Všem to naprosto vymývá mozky. Možná, že je fajn být oblíbeným puberťákem ale snad ne kvůli tomu, že kopíruješ styl lidí z FB protože ty původní fotky většinou slouží jako profesionální k použití do časopisů, takže pak všichni, kdo se inspirujete rádoby super stylem- prostě swag- vypadáte jako největší blbci s vymytým mozkem a totálně bez svých názorů. Do háje začněte trochu přemýšlet o sobě a svém chování a začněte se věnovat svým pravým kamarádům, protože zatímco si píšete s nějakým "kamarádíčkem" jiný člověk sedí doma a nemůže se dočkat až vás uvidí usmát se...


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Brunette* | segmento.blog.cz Brunette* | segmento.blog.cz | Web | 28. prosince 2013 v 13:30 | Reagovat

no, ten tag robili pred Vianocami všetci takže nenaraziť naň by bolo trošičku zvláštne :) A ďakujem :)

Inak podarený článok. Vystihla si podstatu. Ja fakt nechápem ľudí čo to robia, dobre mám facebook aj ja, ale nevešám tam fotky a ani nič iné! Som tam možno raz týždenne, aby som odpísala na správy a to je všetko... nechápem ľudí, čo tam trávia celé hodiny a aktualizujú si profil každých 5 sekúnd...

2 Simii-Sims Simii-Sims | Web | 29. prosince 2013 v 18:48 | Reagovat

Přesně tak ! Souhlasím.
Znám takových spousty, jak to říct slušně, 'mokrých 13ctek', co se fotí na WC a ještě hodí ten jejich super duck face, nesnáším takové holky! Ty 'swagerky' uplný. Pak se směju jak ještě teď jsou ty nálady 'cítí se jako idiot' apod., fakt trapne někdy, kdy z toho vyrostou?! Já mám FB jen kvůli kamarádům a školy, kde máme skupinu a domlouváme se jestli nemáme úkol nebo tak. Ale fotky a ty gify některé. Kde jsou ty časy, kdy chodili děcka..(neříkám, že už nejsem dítě, je mi 15)..ven, v 10 letech. Projdu kolem prvňáků a ti mi řeknou "uhni pi**", co to jako je?! V 6 letech jsem ani nevěděla, co to je. Teď má každý mobily,iphony a místo toho aby chodili ven, sedí doma u tabletu, ci ntbooku.
Kam ten svět spěje?! Upřímně, do prdel*!
PS: Promin,ale tenhle článek mě fakt zajímal hodně:):D.

3 fakynn fakynn | Web | 30. prosince 2013 v 16:22 | Reagovat

Tohle si dala přečíst všem těm rádoby frajírkům a děv./děvečkám, jinak to není možný,
Popsala jsi převážnou většinu facebookové populace.
Ten předposlední odstavec!!

4 Vall Knock Vall Knock | Web | 30. prosince 2013 v 20:55 | Reagovat

Pěkný článek.. Souhlas s tebou a to je ale náhodička.....máme podobnou přezdívku :D. Myslela jsem si, že zo mojí ještě nikdo nemá, ale mýlila jsem se :DD. No to je jedno. Aspoň, že jsme dvě Knock..

5 Kay Kay | Web | 1. ledna 2014 v 13:18 | Reagovat

Absolutně s tebou souhlasím!!
Byla jsem na facebooku řekla bych i závislá, ale od Vánoc na něj absolutně nechodím. Dokážu žít život i bez toho, pravé přátele potkám ve škole, popř. mi zavolají a půjdeme ven. Dokážu být šťastná i bez toho, právě poslední dobou mi "fb" náladu jen kazil. Jsem ráda že jsem našla človíčka, který přesně vystihl moje slova! Jinak moc pěkný blog :)

6 Ellis Ellis | E-mail | Web | 6. ledna 2014 v 19:29 | Reagovat

Napsalas to vtipně a výstižně. Pravda by se neměla schovávat... :D Jinak já fb mám, jen na něm moc nejsem a pokud už, tak abych zjistila úkoly do školy nebo si napsala s někým, koho jsem dlouho neviděla, jako např. kamarádi z minulý školy a tak... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Už je to dávno, co jsme hráli v Praze, ale je to jedno z měst, které miluji. Vzpomínám si, že jsme
bydleli na kopci, odkud bylo vidět celé město. Skoro jsem nespal a brzy ráno jsem se šel projít.
Pršelo a nikdo nikde nebyl. Praha má nádhernou architekturu. I setkání s obyvateli bylo úžasné.
Lidé byli příjemní a všude byly nejkrásnější dívky, jaké jsem kdy viděl. Celé mi to připadalo velice umělecké.
Doufám, že tam brzy budu moct zase přijet." -Serj Tankian♥