Yulia is my best pen friend:3

25. listopadu 2013 v 19:58 | Kerr Knock^.^
Taky znáte ten pocit, když vám přijde, že se všechno daří, všechno je super, máte skvělou náladu, do všeho chuť, prostě optimista, a pak se to najednou všechno převrátí a vy se cítíte jako ten největší odpadlík bez přátel, nesmějete se, nejradši byste se někam zahrabali, přemýšlíte nad tím co bylo, pesimismus.. No tak já jsem teď v první fázy- jenže jak to tak vždy bylo, je a bude, zachvíli se to obrátí ALE tentokrát už žádný stěžovací články:D
Dneska jsem si zase psala s Yulií. Je jí šestnáct, poslouchá hlavně Depeche mode- všeobecně rock a metal. Miluje zimu a strašně ráda jezdí na snowboardu, slaví nový rok se svojí početnou rodinou no a.. je z Běloruska. Je úžasná! Vždycky si píšeme takový slohy:D Teď jsem jí psala docela dlouho o Ňufince- jsem zvědavá, jak se bude smát až si bude to jméno číst, protože já jsem se docela nasmála když jsem se snažila vyslovit její příjmení- a to samé i ona:DDD Achjo.
Tak si představte, začala jsem hrát na kytaru. Prostě se chci naučit pět šest základních akordů a pak brnkat u táboráků. Jenom si s sebou budu muset tahat svojí kytaru, protože jsem levák a strunky mám pěkně převrácený. Tak mi držte palce,ať s tím neseknu po pár dnech:D
Jo a dneska jsem si taky psala s Muhhamedem z Turecka:D
No a když už jsme u tich kamarádů.. Přišla jsem do chatu na koňským snu a zeptám se holek, které tam jsou jak se mají, že jo, znáte to. No a jedna odpoví "Hrozně, furt se trápim kvůli Daronovi." tak jí odvětím, že Daron je jeden super člen z mojí oblíbený kapely SOAD, ale že toho asi nemyslela a ona okamžitě začne bombardovat zprávama jako "Cože, ty ho znáš?? Ona ho zná! Ona zná SOAD! Panebože, ona.. ty!" :D Byli jsme obě v takovém šoku, že jsme se z toho dlouho vzpamatovávali:D Asi dvě hodiny jsme kecali jenom o nich a panebože.. ona je můj člověk!
Okej, tohle je trochu odlehčený článek, tak teď něco pro zasmátí. Víte jak jsem furt kecala o tom zpívání se skautem, že? A víte jak jsem říkala, že zpíváme chodskou písničku? Tak ano, nebylo by to nic tak super, kdyby se Karolínka neztrapnila. Takže vůbec, v pohodě, nenosím sukně, ale teď na mě navlečou chodskej kroj. Já jsem se fakt vzpírala! Skoro to na mě museli navlíkat sami. Měla sem pocit, že.. achjo. A obzvlášť, když mi to udělalo ten super vosí pas. No a co, já za to nemůžu že mam míry v pase a v bocích jako Marilyn Monroe, nemuseli mi to tam oznamovat všichni. Stačilo mi, jak mě provázela přezdívka "Anorektička".
No jen se přiznejte, že vy mi závidíte, jak mi to sluší!
-.-
Byli jsme boží.
Celou dobu co jsme se převlíkali mě uklidňoval a skoro mě tam musel dotáhnout. Já za to nemůžu, že se mi ty trapasy stávaj pořád! Mlátila jsem dřívkama o sebe aby to znělo dobře, ta písnička. No a já se před tim ptala Natálky na otázky jako "A co když mi ty dřívka spadnou, teďka všichni stichnou, vy přestanete zpívat, všichni se na mě budou koukat, teď bude slyšet jenom to, jak ty dřívka budou dopadávat na zem, teď tam začnu panikařit a všechno bude podělaný" a ještě jsem měla takový ten naprosto zoufalý výraz a samozřejmě, že i když jsem šeptala, slyšeli mě TOTÁLNĚ všichni včetně vedoucí a mého nejlepšího kamarádíčka Káji, který tam dostal tichý záchvat smíchu. Bože.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Už je to dávno, co jsme hráli v Praze, ale je to jedno z měst, které miluji. Vzpomínám si, že jsme
bydleli na kopci, odkud bylo vidět celé město. Skoro jsem nespal a brzy ráno jsem se šel projít.
Pršelo a nikdo nikde nebyl. Praha má nádhernou architekturu. I setkání s obyvateli bylo úžasné.
Lidé byli příjemní a všude byly nejkrásnější dívky, jaké jsem kdy viděl. Celé mi to připadalo velice umělecké.
Doufám, že tam brzy budu moct zase přijet." -Serj Tankian♥