Oříšková náplň života

14. listopadu 2013 v 21:33 | Kerr Knock^.^ |  Diář
Ahojky všichni:3
Tak se skoro po týdnu znovu ozývám, tentokrát s (méně) zábavným článkem- deníčkem. Ráno mi začalo opravdu pěkně, brácha mě zapomněl vzbudit (budík mě nevzbudí ani kdybych chtěla) a já se probudila ve čtvrt na osm. Měla jsem co dělat, abych si stačila sbalit všechny věci. Bála jsem se, že při mém věčném štěstí doma něco zapomenu. Všechno jsem si radši dvakrát překontrolovala. -Florbalka, míček, dres, tenisky a kraťasy. Fajn, to bych teda měla všechno. Odešla jsem s klidem na florbalový zápas. Myslim, že i to čekání na ostatní holky a pana učitele bylo vtipné, protože jsme se špatně domluvili, takže půlka z nás čekala někde jinde, než ostatní. Nakonec jsme se všechny dali dohromady a mohli jsme teda začít. Jo, čekání bylo dlouhý, ale nemyslím, že by to bylo zas tak strašné. Při vzpomínce na učící se spolužáky se snad každá musela alespoň (trochu zlomyslně) pousmát. Tři zápasy, všechny nedopadly asi podle našich představ, ale myslím, že hlavní bylo, že jsme si to všechno užili.
Opět se zároveň dostávám k tématu facebook a chování lidí na sociálních sítích. Já vím, už je tady těch článků plno, jenže já se dozvídám čím dál víc věcí zrovna o těhle tématech- nebo si toho jen teď všímám a poslouchám intenzivněji než dřív? Fakt mi hlava nebere, jak někdo může být tak závislý a zároveň stále přemýšlet o tom, kdo napsal jaký status, kdo má jakou profilovku, kdo si s kym píše. Netvrďte mi, že si radši píšete s lidma, místo toho, abyste jim prostě zavolali a zeptali se na takovou jednoduchou otázku "Půjdem spolu ven?" nebo je to moc staromódní? Třeba z toho jenom dělám moc velký Haló, ale dneska když jsem se dozvěděla, že se holka řeže respektive jen kvůli tomu, aby s tim pak mohla chodit jako borec a nejlépe vykřičet celému světu "Jo, já se řežu, čumte lidi". Opravdu pěkný. Nevím, třeba mi uchází smysl sebepožkozování, ale když se lidi řežou, zřejmě k tomu musí mít trochu hlubší důvod, který ho dovedl do pro nich bezvýchodné situace, kterou začaly řešit právě řezáním se. No a nikdy jsem si teda nevšimla, že by se tím někdo chlubil.
Skaut.
Týjo, fakt bych neřekla, že na sebe budu brát tolik zodpovědnosti. Nejdřív jsem se o nic nemusela starat, nejdůležitější pro mě bylo, abych měla pěkně nalakované nehty nebo upravené vlasy a teď najednou bum, vedeš svítiprdky (světlušky:) ) bum, obstarej tohle, udělej tamto. Přihlaš se na Žirafu, zjisti informace o Jamboree. Jede se na výpravu? Zjisti v kolik jede vlak. Ne, neříkám, že mi tohle nijak vadí, mám to strašně ráda:) Teď nás teda čeká zpívání, upřímně tohle je jedna z věcí, kterou připravuji ráda pro světluchy, ale sama jí dělám nerada. S holkama teda už písničky nacvičený máme, sami s tím ale čekáme na poslední chvíli:D Jsme dobrý no.
Jej, mám teď tendenci říkat všem zlatíčka, protože je to tak ošklivý, až chytlavý.
Prosím, vyřiďte někdo všem, že NESNÁŠIM, když mi někdo říká Karolína.
1:13 ↑ Prostě nejlepší♥
♥♥♥
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Už je to dávno, co jsme hráli v Praze, ale je to jedno z měst, které miluji. Vzpomínám si, že jsme
bydleli na kopci, odkud bylo vidět celé město. Skoro jsem nespal a brzy ráno jsem se šel projít.
Pršelo a nikdo nikde nebyl. Praha má nádhernou architekturu. I setkání s obyvateli bylo úžasné.
Lidé byli příjemní a všude byly nejkrásnější dívky, jaké jsem kdy viděl. Celé mi to připadalo velice umělecké.
Doufám, že tam brzy budu moct zase přijet." -Serj Tankian♥