Jenom já si čtu emaily

27. listopadu 2013 v 22:00 | Kerr Knock^.^
A-hojky
Tak vás opět zdravím u deníčku, mám kecací nálady.
Vždycky jsem zvyklá psát, co jsem celý den dělala a prostě jak jsem se cítila a tak. Tak teď budu psát, co jsem nedělala a jak jsem se necítila. Ne fajn, zkoušela jsem to a pak jsem to celé smazala. Tak asi nic:D Tak to vezmu šupem. Tákže, škola- dneska olympiáda z češtiny, docela v pohodě:3 Jinak snad nic důležitýho? Asi ne. Základy administrativy- vždycky děsně šéfujeme. Nebo já nevím jak to říct, řekněme že tam chodí hlavně kluci tak z páté třídy a vždycky za mnou přijdou a "Týjo, my nesmíme na internet!" a já jim vždycky řeknu "Já můžu, koukni, mam 1000 lekcí, ukaž se ty." a v tu chvíli vyběhnou zpátky na místo a snaží se ZAV zavřít a já pak u nich stojím pět minut a říkám jim, jak se to má dělat a prostě máte u dětí takový ten respekt no. Říkala jsem, že budu dělat brigádu jako pomocnice učitelky na základech administrativy:D Prej že jedině neplacená dobrovolnice.
Pak florbal žejo- děsně fajn, sice jsem se vůbec nechytala, ale s pomocí učitele (Tímto zdravím pana učitele, který je zároveň pravidelným návštěvníkem mého blogu) jsem ten gól dala:D No pak skaut- ten je vždycky nejrozsáhlejší, když píšu. Ty malý svítiprdky mě vždycky naprosto odrovnaj:D Nejdřív přišla ta nejstarší, která je vlastně stejně stará jako já (Až na to, že prý ona je ta puberťačka a já už jsem vyspělejší a zodpovědnější:D) a že vlastně jí nemám co rozkazovat a že proč je nás tak málo a já už fakt neměla sílu jí prostě po Xtý vysvětlovat, že doprčic jsou družiny světlušek/vlčat po šesti, že je to tak normální a ať si stěžuje někde jinde, že já s tím nic neudělám. Při hře "upíři", kdy je všude zhasnuto a prostě chodí vždy upír a ten chytá ostatní se na mě tři ze šesti holek nalepily že se bojí, chytily se mě za ruce a vyskočily mi na záda a ze hry rázem nebylo nic:D No jsem ráda, že mi aspoň tolik důvěřují, JOKE je, že já sama se v klubovně sama bojím, protože doprčic je to tam prostě strašidelný, já nemůžu za to že se tam bojim:D Obzvlášť, když tam na mě kamarád vždycky děsně vybafne způsobem, že na mě něco hodí a já tam pak mam šok a deset minut to rozdejchávam-.-
A bacha, dnes je to pět týdnu co nemám fejsbůk:D
Normálně jsem si začala uvědomovat spoustu věcí, například uvědomujete si, že vlastně lezete lidem do soukromí? Normálně byste asi těžko rozkřikovali, že chodíte s Albertem a rázem za týden s Michalem protože by vás každý považoval za děvku, ale na fb je to normální, všichni ti gratulujou a přejou ti to (Juuj, další z mnoha příkladů "Co mě na fb štve":D) Okej, mějte se krásně, užívejte si poslední den ve škole před víkendem:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andy Andy | Web | 28. listopadu 2013 v 17:38 | Reagovat

Mě florbal hrozně baví, ale jsem v něm tragická :D
Jinak olympiáda z čj? Tu jsem dělala naposled na základce a noo..moc mi to nešlo no :D

2 Vali K. Vali K. | 30. listopadu 2013 v 18:04 | Reagovat

Já jsem si hned všimla, že FB nemáš a bylo mi to trošku líto, ale zase na druhou stranu jsem taky někdy uvažovala o tom, že si ho zruším.. Neudělám to ale z toho důvodu, že bych si tam nemohla dopisovat s lidmi se kterými se moc často nevídám a nebo třeba s mojí sestřenkou, která pracuje v Londýně.

3 zu zu | 30. listopadu 2013 v 18:04 | Reagovat

zu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Už je to dávno, co jsme hráli v Praze, ale je to jedno z měst, které miluji. Vzpomínám si, že jsme
bydleli na kopci, odkud bylo vidět celé město. Skoro jsem nespal a brzy ráno jsem se šel projít.
Pršelo a nikdo nikde nebyl. Praha má nádhernou architekturu. I setkání s obyvateli bylo úžasné.
Lidé byli příjemní a všude byly nejkrásnější dívky, jaké jsem kdy viděl. Celé mi to připadalo velice umělecké.
Doufám, že tam brzy budu moct zase přijet." -Serj Tankian♥