3 oblíbení učitelé

24. listopadu 2013 v 7:00 | Kerr Knock^.^
1. Paní učitelka "na ZAV"
Mám jí strašně ráda, protože je strašně milá. Pamatuji si jak za náma přišla do šatny s tim, jestli už jsme viděli nové Debilní kecy učitelů:D Vždycky mě a Naty vidí v nejtrapnějších situacích.. Jednou jsem stála v šatně a předváděla jsem gumovýho medvídka.. Naty měla děsnej záchvat smíchu a ona přišla a čuměla na mě.. Dozvěděla jsem se to asi minulý týden:D Nebo jsem si jednou na něco vzpomněla a chytla sem děsnej záchvat smíchu, to bylo když jsem držela měsíc bez sladkostí, pak mě naty ospravedlňovala, že "Už mi ten nedostatek cukru leze na mozek" :D

2. Pan učitel na němčinu
Těch důvodů proč ho mám ráda je fakt moc. Třeba kvůli způsobu učení. Vždycky se hraje nějaká hra.. Vysvětluje to, necpe do nás spoustu látky najednou. Při testech mu nevadí, když se podepíšu Morseovkou nebo namaluju ninju (Tento ninja chrání tuto písemku před známkou horší jak tři). Neříká mi Karolína. Jo a přinesl k nám do školy florbal, což je teď můj nejoblíbenější sport, i když mi ještě nejde:D Jako jeden z mála učitelů se taky trochu zajímá o nás samotné.. Není to takový ten zatvrzelý učitel, kterého zajímají jen známky a slušnost a správnost odpovědí.

3. Paní učitelka na zeměpis a tělocvik:3
Tu mám hrozně ráda, i když už jsem psala 280 souřadnic za kecání při hodině. Ví, že nesnášim gymnastiku, bojím se jí.. A dala mi dvojku z tělocviku:DDD Učí strašně dobře, její hodiny jsou jedny z mála, které si fakt pamatuji, takových učitelek jako je ona by si všichni měli vážit a především by jich mělo být víc, pak by byla škola lepší:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Už je to dávno, co jsme hráli v Praze, ale je to jedno z měst, které miluji. Vzpomínám si, že jsme
bydleli na kopci, odkud bylo vidět celé město. Skoro jsem nespal a brzy ráno jsem se šel projít.
Pršelo a nikdo nikde nebyl. Praha má nádhernou architekturu. I setkání s obyvateli bylo úžasné.
Lidé byli příjemní a všude byly nejkrásnější dívky, jaké jsem kdy viděl. Celé mi to připadalo velice umělecké.
Doufám, že tam brzy budu moct zase přijet." -Serj Tankian♥