Září 2013

Světové katastrofy a fakta o blbcích

30. září 2013 v 18:58 | Kerr Knock^.^
Čaukii
Ano, jsem to opět já! *světový potlesk*
Och děkuji, jste tak milí! Ze srdce bych všem chtěla poděkovat za vaše potěšující a úsměvné komentáře! *světové Áááách*
Jo, tak to by stačilo. Přináším vám mojí nejnovější fotku a důležitá fakta.
Takže fotku jsem si odbila:D
No a teď k těm světovým katastrofám. Vlastně je zvláštní, že vše v tomto článku má u sebe i slovíčko "světové." A víte proč? Jasně že ne, protože to nevím ani sama. Jen si připadám jako velká holka, když vás tolik potěšil můj geniální článek. Po té, co jsem se svým nositelem v žabkách vyběhla na Mount Everest, se cítím jako nový člověk. Opravdu. V Číně o mně tedy zatím nepsali, ale ty linky fakt pomohly, můžu jen....

Kurňa! Co to melu za kraviny:D
Pardoň, ale trochu jsem se do toho zabrala, prostě mě to postihlo:D Čekejte v brzké době podobný geniální článek, protože mě to ohromně baví:) Dalo by se říct, že tak trochu blbnu, protože jsem ten měsíc neměla sladkosti. Zítra už se budu moct přecpat sladkostma, muhahahaha:D
Takže kromě toho, že mi došel odlakovač, vůbec jsem se na obědě nenajedla, mám pořád špatnější náladu, nebaví mě němčina, dostala jsem z ní dvojku, psali jsme pravopisné cvičení a blablabla,
Se prostě necítím ve své kůži. Trochu ztrácím kamarádky. No, vlastně jsem teď pořád jenom s klukama. Bojím se, že tenhle článek bude další z těch milionů článků, kde se vyzpovídávám, pobrekávám, no prostě takové ty nudné pasáže. Proto přidávám můj gif, aby to trochu oživilo článek a udělalo celkový lepší dojem:D

Jak se dostat na Mount Everest

29. září 2013 v 16:16 | Kerr Knock^.^ |  Vlastní tvorba
Mám tady první životudůležitý návod!
A to- Jak se dostat na Mount Everest a pak opět bezpečně dolů.
Nejzákladnější věcí je, nelišit se od tamních domorodců, kteří žijí poblíž. Naneste si tedy na oči silnou vrstvu černé tužky, aby se vám opticky zužily oči. Je důležité, zda se rozhodnete vystoupit na Jižní, nebo Severní straně. Určitě si zvolte tu Severní. Bude to pro vás snažší i s výběrem oblečení.
Nejzákladnější jsou rukavice. Zvolte si nějaké s opravdu zajímavým vzorkem, přeci jenom to bude jediná věc, na kterou budete po celou dobu výstupu tupě zírat.

Další důležitou věcí je reflexní věsta, aby si vás každý zapamatoval až na horu vystoupíte. Čím barevnější, tím lepší.

Pokud nemáte reflexní kalhoty, které jsou dostatečně teplé, opravdu v krajních případech vystačí obyčejné lyžařské kalhoty↓

Výběr bot je na vás, zda zvolíte tyto pohodlné žabky:
Či tyto úžasné lodičky (které se budou opravdu úžasně zapichovat do sněhu z různých stran)

Spodní prádlo je jen na vás, ale nezapomeňte, že při výstupu nebudete mít čas škrabat se se svými růžovými rakavicemi jen kvůli tomu, že se vám tanga budou zařezávat do "osobních míst". Tričko a punčocháče jsou také na vlastním výběru, ovšem ty vidět nebudou. Pokud si zvolíte černé oblečení, vemte si s sebou tuto výbavu proti kruhům v podpaží na černém oblečení:

Video TAG: 26 faktů o mně

22. září 2013 v 17:41 | Kerr Knock^.^
Čauky,
Takže je tady další video, ve kterém se o mně můžete dozvědět až 26 zajímavých iformací!:D
Takže přeji příjemné sledování, video jsem natáčela a sestříhávala asi hoďku, tak snad to mělo význam:)

System of a Down. Miluju je^^

16. září 2013 v 17:18 | Kerr Knock^.^
Jde o referát do školy. Zde byl zveřejněn jen kvůli dalšímu překopírování a nemá nic společného s tímto blogem.


System of a Down
Je crossover (rychlé přeskakování mezi různými styly jako metal, hardcore, jazz, rock) skupina pocházející z Los Angels v Kalifornii. Byla založena roku 1994 a skládá se ze čtyř členů-
Serj Tankian (zpěvák)
Založil organizaci Axis of Justice, často veřejně kritizuje násilí a nespravedlnost ve světě. Je to vegetarián, nekouká se na televizi a neposlouchá rádio. Nazpíval písně i pro jiné kapely a dokonce složil hudbu pro muzikál Prometheus Bound.
John Dolmayan (bicí)
Nejznámější je asi svými výrazy, díky kterýmž vypadá stále naštvaný. Má internetový obchod s komixy, protože je od svých 12 let fanouškem komixů a má jich tolik, že se jich potřebuje zbavit. Má také bicí pomalované od nejznámějších komixových autorů.
Daron Malakain (kytara)
Na koncertech si často dává pod oči make-up. Na kytaru jako malý trénoval až 8 hodin denně. Je to workoholik a kouří marihuanu. Sbírá svíčky, perské koberce, hudební nástroje a lebky. Jeho kytara↓
Shavo Odadjian (baskytara)
Jako malý jezdil na skateboardu a poslouchal punk, havymetal a hip-hop. Nejdříve pracoval jako úředník v bance a v roce 1995 přestoupil ke kapele SOAD. Má asi nejvíc energetické vystupování na koncertech a někdy se dokonce natírá fosforem aby byl opravdu nepřehlédnutý. Byl koproducentem hororu.
První album vydala kapela roku 1998 se jménem podle jejich skupiny. Mělo obrovský úspěch a bylo oceněno platinovou deskou. O tři roky později vydali další album s názvem Toxicity. To bylo oceněno platinovými deskami dokonce čtyřikrát. Poté vydali další tři- Steal this album, Mezmerize a Hypnotize.

Roku 2006 ohlásilo SOAD přestávku. Každý se věnoval svým zájmům- Například Daron založil vlastní kapelu. Tato přestávka měla trvat až pár let, ale roku 2010 ohlásili comeback, turné čítající přes 20 zastávek. Byli například v Británii, Finsku, Německu, Švédsku nebo Rakousku, Českou Republiku ale vynechali.
To se změnilo v roce 2013, kdy zde odehráli na Evropském Tour koncert. V praze se tak objevili po 15 letech.
Tato kapela se mi líbí hlavně kvůli jejich stylu a způsobu hraní. V písničkách se často mění hudební styly a rytmika.
System of a down


"Jsi má dívka." řekl Draco.

15. září 2013 v 16:03 | Kerr Knock^.^ |  Vlastní tvorba
Nádech, výdech. Klid Kerr, to určitě není skutečnost. Seděla jsem ve Velké síni na konci stolu, který byl nejdál od profesorů a tak jsem špatně viděla na Albuse Brumbála. Ten právě nervózně přecházel z jedné nohy na druhou a přitom cosi vykládal. Podle jeho slov jsem usoudila, že začíná nový školní rok. "Hej Bereniko, pojď sem!" Zavolal na mě jeden z partičky chlapců a dívek. Tak počkat, já se tady jmenuji Berenika? Podívala jsem se jejich směrem. "Panebože, Draco!" zašeptala jsem, nevěříc vlastním očím. Nevěděla jsem, co mám dělat, ale moje tělo zřejmě ano. Zvedlo se a mířilo k blonďatému chlapci. Seděl ve stejné řadě jako já. Znamená to, že jsem taky ze Zmijozelu. Ačkoliv bych se jindy bránila, teď mi to bylo jedno. Je to jen sen, uklidňovala jsem se. Jsem ve snu, který je vytvořen podle knížky Harry Potter. "Ahoj." řekla jsem a usmála se, "Hele, ta tvoje holka je dneska nějaká zamlklá." Zakřičel chlapec sedící vedle Draca. "Buď sticha blbe!" Odpověděl "můj kluk" a chytil mě za ruku. Sedla jsem si vedle něj a on mě políbil. Proč jsem vše cítila tak živě? Jako by to byla skutečnost. Štípla jsem se. "Auu!" sykla jsem zřejmě až příliš nahlas, protože najednou všichni v místnosti ztichli a zraky se upínaly jen ke mně. Ticho. Nikdo nic neříkal. To nemůže být pravda. Co bych tady dělala? Najednou se ozval příšerný řev. "Dělej, poběž!" Zakřičel Draco a táhl mě za předloktí. Ohlédla jsem se za sebe. V síni zavládla naprostá panika. "Musíš se vrátit. Okamžitě. Ministerstvo zjistilo že tady jsi." Řekl ve spěchu. "Zabili by tě. Ale neboj. Přijdu do Tvého světa a budu s tebou. Navždy."
"Slibuješ?"
"Slibuji."
"Nezapomeneš?
"Nikdy."
A já vím, že Malfoy do mého světa opravdu přišel.

Jak jsem se potkala se Severusem Snapem

14. září 2013 v 7:00 | Kerr Knock^.^ |  Vlastní tvorba
"Alohomora!" šeptla jsem. Dřevěné masivní dveře se s tichým cvaknutím pootevřely. Nakoukla jsem dovnitř. "Halo?" Nikdo neodpovídal, a tak jsem vstoupila dovnitř a poté za sebou zavřela. Místnost nebyla nijak velká a byla špatně osvícena. Jediným světlem byla zapálená svíčka na pracovním stole. Poličky byly plné lahviček a nádob s různobarevnými tekutinami. Na zemi byly poházené pergameny a úryvky z novin. "Brumbálova dcera nalezena!" "Albusova dcera v Bradavicích!" "Páni, tak to je docela fajn, třeba se s ní potkám." řekla jsem si sama pro sebe.
"myslím, že z ní musíš být otrávená, protože já jí vidím deset vteřin a už bych jí pokapal něčím z horní poličky." Tichý, ale přesto výrazný hluboký hlas. Pomalu jsem se otočila, stále sedící na zemi mezi ústřižky. Neodvažovala jsem zvednout hlavu a podívat se, zda je to opravdu on.
"Vstaňte slečno Knock!" rázně vyslovil. Rychle jsem se vyhoupla na nohy. Pohlédla jsem mu do očí. Černé jako noc. Nemrkal, nehýbal se, jakoby ztuhnul. "Kdo...ti...dovolil...pohybovat se a vůbec dýchat v mém kabinetu!" vyslovil potichu. "No... Já, promiňte, já jsem... Nikdo tady nebyl a prostě jsem..." vykoktávala jsem ze sebe. "Nic nevysvětlujte, nepotřebuji slyšet další záminky pro to, zbavit se Vás. Ještě Vám něco musím sdělit, tak vraťte vše na svá místa... anebo ne, nechte to ležet. Ještě mi tady něco zničíte a já pak budu ztrácet svůj drahocený čas."
Odvedl mě do Zapovězeného lesa a posadil mě na pařez. Tehdy jsem ještě netušila, kolik nebezpečí a nástrah mě tam mohlo potkat. jen jsem tiše seděla, objímala svá kolena a snažila se nedrkotat zuby. "Bude to zřejmě jednodušší, než jsem čekal. Jste jako Váš otec, slečno Knock. Vždy si všechno zjistil sám, bez ohledu na ostatní a jejich soukromí." Nechápala jsem. Co jsem měla zjistit? Vždyť jsem tady sotva pár minut. "O Bradavicích, doufám, už něco víš." zeptal se s tváří, která nesvědčila nic dobrého. "No já nevím, babička mi říkala, že je to škola pro nadané žáky..." "Tak to ani zdaleka. Máme tady taková invidua... Od té doby, co odešla slečna Grangerová, pochybuji, že se někdo takový ještě zde objeví. Ale právě proto jste tady Vy." řekl se zdůrazněním posledního slova. Pustila jsem kolena a zvedla oči k profesorovi. "Proč já? Co tady vůbec dělám?" Vysoukala jsem ze sebe, doufajíc v odpověď "Jdi domů."

Byla jsem na Partičce a mám fotky i podpisy!:)

10. září 2013 v 17:55 | Kerr Knock^.^
Ahojky!
Takže nadpis asi mluví za všechno:) K nám do města včera přijela Partička. Už před prázdninama se dali koupit lístky, takže bylo jasný, že už volná místa nebudou. A i kdyby byla, asi bych si ho nekoupila. Stál přes čtyři stovky. V neděli na oslavě mé sestřenice (kterou jsem mimochodem celou protrpěla, protože držím měsíc bez sladkostí a dobrůtek) jsem se dozvěděla, že moje teta, její přítel a babi tam jdou. Fakt, fakt jsem jim záviděla:D Ondra Sokol, Michal Suchánek a Geňa jsou mí oblíbení čeští herci (baviči, modeřátoři..) a hrozně jsem je chtěla vidět naživo. V pondělí odpoledne jsem šla na skauta, dodělávali jsme program pro světlušky. Ano, já vedu světlušky, jeee!:D
A teta mi napíše "Na pátou hodinu si nic neplánuj, něco pro tebe mám". Fajn, tak jí volám asi ve čtyři, že mám čas a co se děje. A ona mi řekne, že má pro mě dva lístky na tu partičku, že mě vyzvedne v pět. Tak jí asi šestkrát poděkuju a mam co dělat, abych se tam nezhroutila:D Takže jsem běžela domů, protože už jsem neměla moc času. Dojít domů mi trvalo asi půl hodiny, tak jsem na sebe jenom něco hodila, zavolala Shelley (nejlepší kamarádka) ať přijde k nám:)..
No ještě lepší bylo zjištění, že sedíme ve třetí řadě! Byla jsem od nich asi tři metry:D Pořád jsem tomu nemohla uvěřit, že je vidím naživo, že dva roky na ně koukám v televizi a na internetu, koukám na jejich videa a najednou stáli předemnou a smáli se. Ondra to naprosto zabíjel. Vždycky měl záchvat smíchu a to bylo tak skvělý, že sem litovala, že to nemůžu přetočit o kousek zpátky a kouknout se na to ještě třikrát. Po konci představení jsem ještě čekala na podpisy. Igor nepřišel, ale ostatní tři postupně přišli, protože se ještě chystali na další představení. No a odhodlala jsem se a požádala Ondru♥ a Michala♥ o fotku. Bože, to bylo nejlepší! Moji dva oblíbení herci mě drželi!:D
Tak teď už mi zbývá vidět se s Johnny Deppem, Helenou Bonham Carter, Rammsteinama a System of the Down:3
Každopádně tady máte fotku:3
Miluju je:D

Škola začala! A starosti taky.

4. září 2013 v 19:36 | Kerr Knock^.^
Ahoj:3
Tak máme tady třetí den školy:P Jak se cítíte, po více jak šedesáti dnech odpočinku?:D
Tak jo. Tohle jsem fakt nečekala. Asi mi minulé roky tolik nezáleželo na tom, abych začala dobře už od začátku. Protože včera sem seděla DVĚ hodiny u stolu. Opisovala sem poznámky z chemie, nadepisovala sešity, přerovnávala šuplíky, vytvořila si sešit na poznámky, domácí úkoly apod. a to samý dneska. Přišla jsem domů po třetí hodině a z pokoje jsem vylezla až v půl šestý. Dělala jsem domácí úkol z matematiky, ze zeměpisu, učila jsem se nějakých 10 pitomých pojmů z přírodopisu. Jak mam vysvětlit "dřevo"? "Je to přírodní materiál, který se používá pro výrobu nábytku, hudebních nástrojů nebo dokonce ke stavebním pracím." Tuhle větu jsem vymýšlela asi půl hodiny. Fajn:D
Takže zítra zkoušení z chemie (Yeeeah, přihlásím se první, poprvé!:D) v pátek mě čeká přírodopis, zeměpis a to ještě nesmím zapomenout, že zítra máme poprvé němčinu. Taky fajn, mučení začíná. A nesmím zapomenout na mluvní cvičení. Mám ho asi příští týden. Je to trochu nevýhoda, když vás všichni ve škole znají jako tu, "co se zůčastňuje literárních soutěží" -.-
S mamkou každodenně cvičíme, vždycky v šest, a pokaždý máme co dělat abychom se nesmáli a cvičili:DD Vždycky mamka sama na sebe "Pohni tim zadkem, Petro!" A pak když už jedna z nás nemůže, třeba při sedy-lehy, tak to fakt už křičíme "Chci mít hezký břicho! Chci mít hezký břicho!" A fakt to pomáhá:DD
-už skoro umírám. Dneska mě bolí stehna jako nikdy. Fuu, zítra asi nevstanu.
Zítra skauuut♥ Konečně se po táboře uvidíme všichni:3 Povedu světlušky, oouu jéé:D
Naštěstí ne sama, ještě s Naty, kamarádkou, o dva roky starší. Je fajn mít tak někoho jako ona, můžu se na ní spolehnout a štvát jí kecama o novým učiteli:DD Takže se jdu doplazit ke skříni a vybrat si něco na sebe. Zítra chci vstávat co nejdýl, ve škole sem skoro usnula:DD
Mějte se krásně:*

První videoodpověď

3. září 2013 v 18:50 | Kerr Knock^.^
Čauky Ňufky!
Po hrooozně dlouhé době jsem natočila a sestříhala to video. Upřímně, moc se mi do toho nechtělo. Brácha má na našem počítači stáhnuto milion her tipu Metin apod. a kdykoliv zapnu camtasiu, seká se to. Ach jo. "Promluvím si" s ním o tom.
Takže ta videoodpověď je trochu sestříhaná, přidaná hudba
(System of the down-B.Y.O.B. a BVB-In the end)
a dva záběry týkající se odpovědi v jiném prostředí:)
Takže si užijte téměř desetiminutové video, není moc extra, ale bavilo mě to hledat:)
Btw. Tentokrát tam nevypadám tolik jako magor


Hodnotím Wee

2. září 2013 v 10:18 | Kerr Knock^.^
!Upozorňuji, že u mě neexistuje žádné bodování! Jde o slovní vyjádření!
-----

Wee


Design
Moc se mi líbí. Je zajímavý, nebije do očí, nejsou to žádné křiklavé barvy. Po kliknutí na něj se zobrazí rozcestník, je to opravdu propracované, moc se mi to líbí:) Všechny odkazy fungují. Strašně se mi líbí ikonky tvých Crabies. Je to originální, fakt nemám slov! :)

Aktivita
Poslední dva měsíce píšeš v podstatě každý den, což je skvělý! Je fajn, že máš tolik nápadů na články a všechno to realizuješ:) Pokračuj takhle dál, protože je to skvělý, obdivuji tě, málokterý bloger píše denodeně:)

Články a rubriky
Tvé články se mi moc líbí. Umíš pracovat s grafikou, maluješ, tvoříš klikačky i u článků s hudbou, články oživují obrázky, gify nebo tvé fotky. Jsou přehledné a pracuješ i s fondy:)
Ty máš vlastně rozcestníky, které pak vedou do samostatných rubrik nebo přímo článků, je to pěkně udělaný, vážně se mi to líbí, člověka baví klikat na odkazy a čekat, co se objeví po kliknutí:D

Celkové působení blogu na mě
Tvůj blog se mi velmi líbí, a zřejmě nebudu sama, kdo je takového názorů. Stačí se podívat na tvůj toplist a hned je jasné, že na blogu pracuješ s láskou a odhodlaností:) A návštěvníci ti to vrací svými komentáři.. Každopádně opravdu mě tvůj blog zaujal a patří mezi mé nejoblíbenější:)
"Už je to dávno, co jsme hráli v Praze, ale je to jedno z měst, které miluji. Vzpomínám si, že jsme
bydleli na kopci, odkud bylo vidět celé město. Skoro jsem nespal a brzy ráno jsem se šel projít.
Pršelo a nikdo nikde nebyl. Praha má nádhernou architekturu. I setkání s obyvateli bylo úžasné.
Lidé byli příjemní a všude byly nejkrásnější dívky, jaké jsem kdy viděl. Celé mi to připadalo velice umělecké.
Doufám, že tam brzy budu moct zase přijet." -Serj Tankian♥