Den třetí - Osm způsobů, jak si získat tvé srdce.

14. srpna 2013 v 13:31 | Karr Knock^.^
  1. Pozvi mě na zmrzku nebo do kina. Miluji kino a jakmile by mě někdo pozval, měla bych ho ještě radši ^^
  2. Když se mnou mluvíš, koukej se mi do očí! Každá holka miluje, když se jí kluk přímo kouká do očí. To neznamená, že tak budeš zírat celou dobu, neupírej na mě zrak pořád, prostě se jen občas koukni, nevinně se usměj a... áchh :) Oči jsou to hlavní, čeho si všimnu hned. :)
  3. Zastaň se mě před ostatníma! To je to nejkrásnější, co můžeš udělat a jak si mě rozhodně získáš. Někdo proti mě bude něco mít a ty se na něho obrátíš s tím, že to tak není, setřeš ho.. To miluju:)
  4. Buď upřímný! Nesnáším, když mi někdo lže. Řekni mi na rovinu, co si myslíš. Bez nějakých obalů. Lepší je krutá pravda než sladká lež.. Já jsem taky hrozně upřímný člověk, tak bychom si toho měli vážit vzájemně.
  5. Všímej si toho, jak se cítím. Nemusíš být můj sluha, ale když uvidíš, že je mi zima, a přineseš mi bundu, budu ti hrozně vděčná:) Kdy mi něco spadne a ty to sebereš, když si něco zapomenu a ty mi to přineseš.. Máš u mě VELKÉ plus:)
  6. Napiš mi sms. Jen tak.. Abys mi řekl Ahoj, abys mi popřál dobrou noc.. Však kluci si umí najít nějakou záminku, pod kterou by holce napsali. A když nemáš kredit, i zpráva na facebook by mi stačila :)
  7. Nestyď se za mě. To je hodně důležitý. Když mám nějakého kamaráda, prostě nestrpím, když jdeme po městě a on najednou řekne "Počkej, tudy ne, tady jsou mý kámoši a já nechci aby nás viděli." Tak sakra, buď seš můj kamarád a nestydíš se za mě, nebo se spolu prostě nebavíme, protože ti vadí bláboly spolužáků. Zná to snad každý kluk či holka, tak to prostě je a vždycky bude, ale já to nemám ráda. Kamarádů si máš vážit a ne se za ně stydět.
  8. Pochval mi oči, řekni že jsem roztomilá, řekni že mám pěkný úsměv, že jem úžasná, že mám pěkné boty.. Chval mě:) Holky kluky chválí asi víc, protože jsou většinou v tomhle ohledu sebevědomější, tak se nestyď a ukaž, že jsi takový i ty!:)

Tak jo, tohle bylo osm rad jak si mě získat, třeba to mám s někým společné :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dominika Brunett Dominika Brunett | Web | 14. srpna 2013 v 20:02 | Reagovat

úplne so všetkým musím súhlasiť :)a hlavne s tým že mam frajera a ja ho chválim viac ako on mňa :D nerozumiem tomu,malo by to byť naopak,ale bohužial dnešná doba je nejaká opačná :D

2 Kasrkin Kasrkin | 15. srpna 2013 v 14:41 | Reagovat

Dominika: Kdyby tě chválil víc jak ty jeho, tak bys ho přestala chtít. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Už je to dávno, co jsme hráli v Praze, ale je to jedno z měst, které miluji. Vzpomínám si, že jsme
bydleli na kopci, odkud bylo vidět celé město. Skoro jsem nespal a brzy ráno jsem se šel projít.
Pršelo a nikdo nikde nebyl. Praha má nádhernou architekturu. I setkání s obyvateli bylo úžasné.
Lidé byli příjemní a všude byly nejkrásnější dívky, jaké jsem kdy viděl. Celé mi to připadalo velice umělecké.
Doufám, že tam brzy budu moct zase přijet." -Serj Tankian♥