Den sedmý - Čtyři věci, co tě dokážou znechutit.

28. srpna 2013 v 10:40 | Karr Knock^.^
  • Když se člověk baví s určitým člověkem jen kvůli popularittě. Stejně to kamarádství ve většině případech nevyjde. Prostě nesnáším, když vidím na facebooku, jak si tam nějaké dvě holky píšou "Ty jsi zlatíčko, tobě to sluší" i když se vlastně vůbec neznají. Pak se teda rozhodnou, že spolu půjdou ven. Ta jedna to myslí vážně, chce se s ní bavit, ale ta druhá to dělá jen kvůli tomu, aby udělali fotku a ona měla hodně lajků, že... KDyž už teda spolu mají fotku, okamžitě končí jakákoliv konverzace krom komentářů u fotek, samozřejmě.
  • Když někdo smrdí a voní zároveň. To je fakt hnus. Takoví ti lidé, kteří žvýkají peprmintový orbitky, ale smrdí potem. Vražedná kombinace -.- Nebo když se někdo chlubí chanel parfémem, ale slovo deodorant znají jen vzdáleně. Fakt. To je hnus.
  • Když mě někdo stejně starý poučuje. Jo dobře, když jste o čtyři roky starší a chcete mě poučovat v blogování, v líčení, ve stylu oblíkání a podobně, tak to ještě pochopím, ale když přijde třináctileté děcko a začne mi diktovat, jak mám hrozný oblečení, nelogický články a rozmazaný líčení, dala bych mu facku.
  • Když někdo tvrdí, jak je můj kamarád, a pak se dozvím, že mě pomlouvá. "Ty si ta nejlepší kamarádka, kterou sem kdy mohla mít, si fakt skvělá... Hele koupíš mi zmrzku, já ti to pak zaplatim....." ... "Hele, ty se s Verčou nebavíš? Tamhle o tobě mluví, jak kdybys jí zavraždila psa." .... "potichu, ať mě neslyší. Je fakt hrozná, já se s ní skoro vůbec nebavim, jenom kvůli tomu abych zjistila co si o vás myslí, ale vůbec nic, nepomlouvá kráva." A tomu se, milé děti, říká pravé přátelství.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Už je to dávno, co jsme hráli v Praze, ale je to jedno z měst, které miluji. Vzpomínám si, že jsme
bydleli na kopci, odkud bylo vidět celé město. Skoro jsem nespal a brzy ráno jsem se šel projít.
Pršelo a nikdo nikde nebyl. Praha má nádhernou architekturu. I setkání s obyvateli bylo úžasné.
Lidé byli příjemní a všude byly nejkrásnější dívky, jaké jsem kdy viděl. Celé mi to připadalo velice umělecké.
Doufám, že tam brzy budu moct zase přijet." -Serj Tankian♥