Den osmý - Tři věci, bez kterých by ses neobešla.

31. srpna 2013 v 11:33 | Kerr Knock^.^
  • Mobil - Tak to je jasný. Prostě je to součástí mě. Samozřejmě když někoho potřebuji kontaktovat, napíšu SMS nebo zavolám. I když, spíš si zajdu přes mobil na Facebook a napíšu lidem. Mám tam instagram, který je každodenní záležitostí. Pak písničky.. Nemám mp4, takže písničky poslouchám jedině na mobilu. Pka poznámky, tich tam mám taky plno, stejně tak jako v záznamníku. Hry tam mám snad dvě, a to Poua, kterého jsem tam nainstalovala jen ze zvědavosti a pak už mě to nepustilo:D
  • Deník- Deník si píšu už od šesti let. Teď píšu čtvrtý a je to prostě součástí mého života. Mám v něm všechny zážitky, změny, prostě všechno, co se mi někdy stalo nebo co jsem si přála. Teď se tam nesvěřuji jen se svým životem a prožitými dny, ale také si tam vypisuji sny, přání, prosby a podobně. Snad to někdo vyslyší. Nepřeji si toho moc. A nedokážu si představit, že by mi ho někdo přečetl. Mám tam všechno.
  • Zebří polštářek- No nebyla bych to já, kdybych nenapsala něco o zebřím polštářku. Je to můj talisman, nosím ho všude a mám ho pořád sebou:D A skoro nikomu ho nepůjčuju, prostě.. Je to talisman, ten, kdo nějaký má, ví o čem mluvím. Když je pro vás taková věc důležitá, jen těžko jí někomu půjčujete. Takže tak:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ruthi. ruthi. | Web | 31. srpna 2013 v 20:51 | Reagovat

jojo mobil, ale deník, to jsem vždycky vzdala, prostě nic takového nevedu :) a zrovna mě nic moc nenapadá, takže se moc nevyjádřím :D

P.S. Jo to já jsem zvědavá, směr Jeseníky, no, to bude teda záhul! :D Jo, takových volných dní jako je pondělí by pak mohlo být víc. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Už je to dávno, co jsme hráli v Praze, ale je to jedno z měst, které miluji. Vzpomínám si, že jsme
bydleli na kopci, odkud bylo vidět celé město. Skoro jsem nespal a brzy ráno jsem se šel projít.
Pršelo a nikdo nikde nebyl. Praha má nádhernou architekturu. I setkání s obyvateli bylo úžasné.
Lidé byli příjemní a všude byly nejkrásnější dívky, jaké jsem kdy viděl. Celé mi to připadalo velice umělecké.
Doufám, že tam brzy budu moct zase přijet." -Serj Tankian♥