Srpen 2013

Den osmý - Tři věci, bez kterých by ses neobešla.

31. srpna 2013 v 11:33 | Kerr Knock^.^
 • Mobil - Tak to je jasný. Prostě je to součástí mě. Samozřejmě když někoho potřebuji kontaktovat, napíšu SMS nebo zavolám. I když, spíš si zajdu přes mobil na Facebook a napíšu lidem. Mám tam instagram, který je každodenní záležitostí. Pak písničky.. Nemám mp4, takže písničky poslouchám jedině na mobilu. Pka poznámky, tich tam mám taky plno, stejně tak jako v záznamníku. Hry tam mám snad dvě, a to Poua, kterého jsem tam nainstalovala jen ze zvědavosti a pak už mě to nepustilo:D
 • Deník- Deník si píšu už od šesti let. Teď píšu čtvrtý a je to prostě součástí mého života. Mám v něm všechny zážitky, změny, prostě všechno, co se mi někdy stalo nebo co jsem si přála. Teď se tam nesvěřuji jen se svým životem a prožitými dny, ale také si tam vypisuji sny, přání, prosby a podobně. Snad to někdo vyslyší. Nepřeji si toho moc. A nedokážu si představit, že by mi ho někdo přečetl. Mám tam všechno.
 • Zebří polštářek- No nebyla bych to já, kdybych nenapsala něco o zebřím polštářku. Je to můj talisman, nosím ho všude a mám ho pořád sebou:D A skoro nikomu ho nepůjčuju, prostě.. Je to talisman, ten, kdo nějaký má, ví o čem mluvím. Když je pro vás taková věc důležitá, jen těžko jí někomu půjčujete. Takže tak:)

Mé dětské hlášky 1.část

29. srpna 2013 v 16:46 | Karr Knock^.^
Když jsem se naučila mluvit, mamka založila sešítek, kam psala všechny moje "hlášky". Jsem za to hodně ráda, protože je to hrozná sranda, všechno číst:D Rozhodla jsem se podělit s vámi:D třeba se taky pobavíte:)

Karr byly tři roky
 • "To černý jezero nebylo černý, bylo takový blonďatý"
 • "Mami, nabudíš mi budíka?":DD
 • "Ta televize je rozbitá, nejsou v ní žádný pohádky."
 • Pojmenovávám prsty na ruce:" Paleček, ukazováček, prostředníček, prsteníček a ten malej- obýváček.":D
 • V zoo "Já chci jet na nějakým zvířátku, třeba na tučňákovi."
 • Mamka čeká bráchu "Když mě maminka spapá, tak budu v bříšku s miminkem?"
 • mamka "Káji, ještě smrkej, a pořádně." "Když já už nemůžu, došli mi v nose baterky."
 • "Mami, kdy si spapáme kikiwíska?" (Kiwi)
 • Mamka je těhotná- "Maminko, ty si moje velká obrovská sněhuláková koule"
 • "Mami, uhni, ty velkej zadku" :DDDD
Tak jo, to byla první část, je tam víc tich hlášek, ale dávám sem ty, které mi přijdou nejlepší, těšte se na další části:D

Den sedmý - Čtyři věci, co tě dokážou znechutit.

28. srpna 2013 v 10:40 | Karr Knock^.^
 • Když se člověk baví s určitým člověkem jen kvůli popularittě. Stejně to kamarádství ve většině případech nevyjde. Prostě nesnáším, když vidím na facebooku, jak si tam nějaké dvě holky píšou "Ty jsi zlatíčko, tobě to sluší" i když se vlastně vůbec neznají. Pak se teda rozhodnou, že spolu půjdou ven. Ta jedna to myslí vážně, chce se s ní bavit, ale ta druhá to dělá jen kvůli tomu, aby udělali fotku a ona měla hodně lajků, že... KDyž už teda spolu mají fotku, okamžitě končí jakákoliv konverzace krom komentářů u fotek, samozřejmě.
 • Když někdo smrdí a voní zároveň. To je fakt hnus. Takoví ti lidé, kteří žvýkají peprmintový orbitky, ale smrdí potem. Vražedná kombinace -.- Nebo když se někdo chlubí chanel parfémem, ale slovo deodorant znají jen vzdáleně. Fakt. To je hnus.
 • Když mě někdo stejně starý poučuje. Jo dobře, když jste o čtyři roky starší a chcete mě poučovat v blogování, v líčení, ve stylu oblíkání a podobně, tak to ještě pochopím, ale když přijde třináctileté děcko a začne mi diktovat, jak mám hrozný oblečení, nelogický články a rozmazaný líčení, dala bych mu facku.
 • Když někdo tvrdí, jak je můj kamarád, a pak se dozvím, že mě pomlouvá. "Ty si ta nejlepší kamarádka, kterou sem kdy mohla mít, si fakt skvělá... Hele koupíš mi zmrzku, já ti to pak zaplatim....." ... "Hele, ty se s Verčou nebavíš? Tamhle o tobě mluví, jak kdybys jí zavraždila psa." .... "potichu, ať mě neslyší. Je fakt hrozná, já se s ní skoro vůbec nebavim, jenom kvůli tomu abych zjistila co si o vás myslí, ale vůbec nic, nepomlouvá kráva." A tomu se, milé děti, říká pravé přátelství.

Den šestý - Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají (bez jakéhokoli pořadí)

25. srpna 2013 v 8:58 | Karr Knock^.^
 1. Táta-Mám svýho tátu fakt ráda. Posloucháme stejnou hudbu (Rammstein, Depeche mode, U2, Nick Cave, Bon Jovi) a není problém s mým stylem, resp. nevadí mu natupírovaný vlasy a výraznější líčení, prý se mu to líbí:3 Nikdy se se mnou nehádá, vždycky spíš diskutujeme, hodně mě učí o lidech a prostě mi pomáhá... Když jsme měli vysvědčení, já přišla domů s dvěma trojkama. Táta to neřešil, prostě se mě zeptal, jestli jsem spokojená, ať řeknu jednoznačnou odpověď. Řekla jsem že jo, a on "Tak není co řešit, ne? Hlavně že si spokojená ty." :)
 2. Mamka- Je to spíš moje kamarádka. Třeba spolu chodíme nakupovat, malujeme se ve výloze, spíváme spolu, půjčuju si její boty a oblečení... Mám jí ráda:)
 3. Shelley- Moje nejlepší nejkrásnější kamarádka:3 Mám jí hrozně moc ráda, můžu jí říct cokoliv, a ona mi vždycky pomůže, máme toho plno společnýho, jsme spolu pořád, teď nám oboum odešli kamarádky, ve třídě jsme z holek zůstali snad jen my, takže spolu budem dva roky na základce:3 Mám jí hrozně moc ráda a strašně pro mně znamená..
 4. Kája- Můj nejlepší kamarád^^ Je mu šestnáct. Je o tři roky starší. Známe se asi čtyři měsíce, ale mě přijde, jako bych ho znala celou věčnost... Můžu mu říct cokoliv, je s ním sranda a nemam ráda když si ze mě dělá legraci:( Nemluví sprostě a za to ho hodně obdivuju... Navíc poslouchá stejnou hudbu a je ukecanej:) Je upřímný a pravdomluvný, čehož si taky hodně cením...
 5. Kačka- Pamatuji si, jak jsme spolu chodili do školky. Bydleli jsme v panelácích vedle sebe. Maminky si pro nás vždycky přišli a my spolu šli domů. Když nám bylo pět, začali jsme spolu chodit ven. Na sídlišti bydlela ještě jedna starší holka, která si s náma taky občas hrála na princezny, doktorky, zombíky a zlé macechy. Jenže já pak nastoupila do školy a Kačka měla odklad. Bylo mi to líto, ale občas nám vyšli hodiny a my spolu šli domů. V páté třídě, tedy před dvěmi lety, se odstěhovali a my se viděli až v dubnu tohoto roku....Po tak dlouhé době... Ale pořád si rozumíme a i když jsme se tak dlouho neviděli, pořád je tím člověkem, na kterého se můžu obrátit... Vyrůstali jsme spolu. Je to moje druhé já.

První videoodpověď- pište otázky

22. srpna 2013 v 18:58 | Karr Knock^.^
Ahojky!
Tak jsem nechala přesvědčit i já pro natočení první videoodpovědi. Ptejte se tedy na otázky, které vás zajímají, a já se na ně pokusím odpovědět:) Bohužel teď moc nejsem doma a tak nestíhám psát články, proto si myslím, že to video bude rychlejší a lepší způsob, jak vám něco vzkázat:3
Těším se na otázky a užívejte si prázdnin:))


Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělal.

18. srpna 2013 v 19:02 | Karr Knock^.^
 1. Nikdy jsem neměla říkat, že chci být modelka. A věřte mi, jestli nechcete mít problémy, neříkejte to. Ostatní se toho hned chytí, a jakmile se rozpoutá hádka, použijí proti vám věty jako "Fakt na modelku nemáš" a "jsi moc ošklivá, na modelingu se tě leknou."
 2. Nikdy jsem neměla nosit modrou oční linku. U nás ve škole jsou všichni stejný, jeden se opičí po druhém a když se tam objeví někdo originální, je z toho skandál.
 3. Nikdy jsem neměla začít psát blog s názvem "blogjednebarbie". Měla to být sranda, prostě jsem si chtěla dělat legraci a psát způsobem "AhOjQy." Bylo mi asi deset. A.. fakt to nikdy neudělám.
 4. Nikdy jsem neměla dát do pusy jakousi čínskou směs. Dost jsem zvracela. A bylo to nechutný-.-
 5. Nikdy jsem neměla vytvořit to pitomý video. Zesměšnilo to někoho jiného, ale já se tim trápila a trápím asi víc než samotný člověk. Doprčic, doprčic!
 6. Nikdy jsem se neměla pohádat s mojí dřívější nejlepší kamarádkou. Už se spolu nebavíme dva roky. A to jsme předtím říkali "Navždy"...

Divný.. Divný sen. Nebo skutečnost?

16. srpna 2013 v 18:56 | Karr Knock^.^
Páni, dnešní noc byla opravdu... divná. Jiné slovo pro to snad neexistuje. Večer jsem dlouho usínala. Psala jsem si s kamarádem, chvilku psala do "deníku"- no spíš do sešitu pocitů a mých zbytečných malůvek:D a nakonec si četla knížku o upírech. Nebo o něčem jiným? Nevím, jsem na dvacáté druhé stránce a zatím jsem dočetla jen Epilog, který byl naprosto zmatený a nepochopitelný a první kapitolu, ve které je jakýsi Jonathan.
Usnula jsem asi ve dvanáct. Zdálo se mi spoustu snů, což není obvyklé. V prvním jsem lezla po stromě. Když jsem byla v koruně, chtěla jsem se rozhlédnout, ale spadla jsem na zem. Přišel tam kamarád a zvedl mě. Asi jsem ani nepoděkovala a odešla domů. Probudila jsem se, přetočila a dál spala. Další sen. Tentokrát jsem byla u nás doma. Přišel tam další kamarád, se kterým jsem si teď docela často psala, známe se ze školy, nemluvili jsme spolu, až tyhle prázdniny:) Podíval se na mě takovým zvláštním pohledem. Usmál se a přišel ke mně. Řekla jsem, ať je potichu, že už rodiče spí. On posunul postel a já ho znova okřikla. Sednul si za ní a řekl, ať si sednu vedle něj. Chytil mě za zápěstí. Ale silou. Vážně mě to bolelo. Sedl si ke mně blíž.Pak se přitahoval pořád blíž k mému obličeji. Panebože! Bylo to tak... Probudila jsem se. Chvíli jsem nemohla usnout. A pak to pokračovalo. Fakt mi tu ruku mačkal. Nevím, asi jsem si na ní ležela, nebo jsem jí měla nějak přiskřípnutou, každopádně jsem myslela, že už to nevydržím. V tom snu jsem hrozně křičela a chtěla utéct. Přišel tam můj nejlepší kámoš. Nevím, prostě řekl, jestli s ním jdu ven. Ten co mě držel mě pustil a já utekla. Jo, nebylo by to nic moc, jenže ráno jsem se probudila, ještě se vzpamatovávala z toho hnusu co se mi zdál. Podívala jsem se na levou ruku. Na zápěstí jsem měla a pořád mám červené fleky a modřinu. No doprčic, co jsem v noci dělala? A ještě k tomu tenhle sen.
Asi.. Mám takový zebří polštářek. Je ve tvaru čtverce, velký akorát pod hlavu. Dostala jsem ho k Vánocům a naprosto ho miluju. Miluji zebry, takže můj pokoj je vlastně taková jedna velká zebra :D Ten polštářek jsem si vzala na skauta a můj nejlepší kamarád mi ho pořád bere a spí s nim :D Teda je pravda, že on mi zase půjčil eminemskou adidasovou čepici, takže dobrá výměna :D Ale stejně. Včera jsme ho prali a já jsem kvůli tomu byla nervózní :D Jo, zní to vtipně, že to nevydržím bez polštářku, ale on je něo jako plyšák, nebo mobil.. Prostě ho musíte mít u sebe, jinak jste nervózní.
No, a trochu jsem to zakřikla, když jsem říkala, že budu mít určitě zlý sny a dlouho budu usínat, když ho nemám u sebe. Takže se mějte krásně, Vaše -s modřinou- Karr Knock ^.^

Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterýma často přemýšlíš.

16. srpna 2013 v 18:23 | Karr Knock^.^
 1. Co tady vlastně dělám? To je otázka, nad kterou přemýšlí občas snad každý. Proč tady jsme? Co tady děláme? proč se dožíváme devadesáti let, když země je tady už tak dlouho.. Co bude po smrti...
 2. Mám si opět obarvit vlasy? Pitomá kravina:D Ale teď mám ombre a prostě se mi to nelíbí. Buď si koupím barvu a zkusím to sama, nebo budu muset počkat do vánoc, až pak mi bude mamka ochotná zaplatit přebarvení:)
 3. Proč jsem vzhledově podobná mamce, ale charakterově tátovi? S mamkou jsme si hodně podobné. Podívejte se na fotku dole ↓ a posuďte sami:) Ale charakter mám naprosto po tátovi.. Přemýšlení, uvažování, rozhodnost, dokázat pomoc.. Posloucháme stejné skupiny a zpěváky (Switchfoot, U2, Depeche Mode, Rammstein, Bon Jovi, Nick Cave...) Jsem ráda že to tak je. Táta je úžasnej člověk a je to můj velký vzor♥
 4. Jsem namyšlená? Hraju si na dospělou? Hodně lidí mi to říká. Co jim na to odpovědět? Fakt nevím. Proto nad tím hodně přemýšlím i já. Jo, dobře, vím, že bych neměla tolik přemýšlet o tom, co si o mně myslí ostatní, ale tahle častá otázka je fakt zarážející. Mnohdy to ani sami pokladači této otázky neví a nedokáží odpovědět. Takže to pro mě asi končí tak, že se nad tím nebudu pozastavovat a otázku naprosto vymažu z hlavy:)
 5. Čím bych se chtěla proslavit? Neříkám, že bych chtěla být slavnou. Že bych chtěla stát na červeném koberci a znát se s největšími osobnostmi České Republiky. Ale koho by to nelákalo? Být zpěvačkou.. Vstupovat před lidi s pocitem, že zrovna mě znají, že se mnou zpívají písničky, které jsou moje, že jsou tam kvůli mě. Být herečkou... Projevovat své emoce ve filmech nebo v divadle. Pocit, že se na mě kouká sto tisíc lidí za jeden večer.. Být žurnalistkou. Vyvolávat v lidech různé pocity. Projevovat sama sebe v knížkách. Sdělovat lidem informace v novinách. Psát pro časopis. Ano, to je přesné.
 6. Co jsme měli za domácí úkol a na co se mám učit? Obvyklá otázka. Co k tomu víc říct. Jsem hrozný chaotik. Učím se, ale některé věci mi prostě nelezou do hlavy. Třeba zeměpis. Nebo matematika. Koupím si diář, ale stejně ho mám prázdný. Pak se scháním po věcech na poslední chvíli a píšu spolužákům, co že to vlastně máme za domácí úkol.
 7. Co budu daný den dělat. Nejsem typ, který by si vše dopodrobna plánoval, ale prostě často přemýšlím nad tím, co chci za den udělat. Uklidit si, napsat na blog, jít s někým ven, ...

-FOTKA S MAMKOU-


S pejskama venku:)

15. srpna 2013 v 15:50 | Karr Knock^.^
Tak jsem opět dostala sousedky pejsky Nelinku a Brusinku na hlídání, již třetím rokem:) Tentokrát jsou pryč jen dva dny, což mě trochu mrzí, protože si pamatuji, že jsem hlídala i dva týdny... Před vánoci jsem si taky pěkně vydělala tím, že jsem pohlídala sousedce její fenku Nellu. Hlídala jsem jí čtyři dny, to bylo po procházce otřít tlapky, umít tlapky, znovu utřít, usušit tělíčko aby ho neměla mokrý (od sněhu), to byla péče, panečku :D
Večer vždycky hrozně "plakala", takže jsem musela spát u nich na rozkládací pohovce, jinak by mě asi celý panelák zavraždil, ona si totiž nedala pokoj a po té, co na nás zaklepala sousedka s tím, jestli si jí má vzít k sobě, jsem řekla že ne, a rozhodlo se. Půjdu tam spát!:D
Každopádně teď mám na starost tyhle dvě a nebyla bych to já, kdybych neudělala pár fotek :D
-(NE)povedených

Den třetí - Osm způsobů, jak si získat tvé srdce.

14. srpna 2013 v 13:31 | Karr Knock^.^
 1. Pozvi mě na zmrzku nebo do kina. Miluji kino a jakmile by mě někdo pozval, měla bych ho ještě radši ^^
 2. Když se mnou mluvíš, koukej se mi do očí! Každá holka miluje, když se jí kluk přímo kouká do očí. To neznamená, že tak budeš zírat celou dobu, neupírej na mě zrak pořád, prostě se jen občas koukni, nevinně se usměj a... áchh :) Oči jsou to hlavní, čeho si všimnu hned. :)
 3. Zastaň se mě před ostatníma! To je to nejkrásnější, co můžeš udělat a jak si mě rozhodně získáš. Někdo proti mě bude něco mít a ty se na něho obrátíš s tím, že to tak není, setřeš ho.. To miluju:)
 4. Buď upřímný! Nesnáším, když mi někdo lže. Řekni mi na rovinu, co si myslíš. Bez nějakých obalů. Lepší je krutá pravda než sladká lež.. Já jsem taky hrozně upřímný člověk, tak bychom si toho měli vážit vzájemně.
 5. Všímej si toho, jak se cítím. Nemusíš být můj sluha, ale když uvidíš, že je mi zima, a přineseš mi bundu, budu ti hrozně vděčná:) Kdy mi něco spadne a ty to sebereš, když si něco zapomenu a ty mi to přineseš.. Máš u mě VELKÉ plus:)
 6. Napiš mi sms. Jen tak.. Abys mi řekl Ahoj, abys mi popřál dobrou noc.. Však kluci si umí najít nějakou záminku, pod kterou by holce napsali. A když nemáš kredit, i zpráva na facebook by mi stačila :)
 7. Nestyď se za mě. To je hodně důležitý. Když mám nějakého kamaráda, prostě nestrpím, když jdeme po městě a on najednou řekne "Počkej, tudy ne, tady jsou mý kámoši a já nechci aby nás viděli." Tak sakra, buď seš můj kamarád a nestydíš se za mě, nebo se spolu prostě nebavíme, protože ti vadí bláboly spolužáků. Zná to snad každý kluk či holka, tak to prostě je a vždycky bude, ale já to nemám ráda. Kamarádů si máš vážit a ne se za ně stydět.
 8. Pochval mi oči, řekni že jsem roztomilá, řekni že mám pěkný úsměv, že jem úžasná, že mám pěkné boty.. Chval mě:) Holky kluky chválí asi víc, protože jsou většinou v tomhle ohledu sebevědomější, tak se nestyď a ukaž, že jsi takový i ty!:)

Tak jo, tohle bylo osm rad jak si mě získat, třeba to mám s někým společné :)
"Už je to dávno, co jsme hráli v Praze, ale je to jedno z měst, které miluji. Vzpomínám si, že jsme
bydleli na kopci, odkud bylo vidět celé město. Skoro jsem nespal a brzy ráno jsem se šel projít.
Pršelo a nikdo nikde nebyl. Praha má nádhernou architekturu. I setkání s obyvateli bylo úžasné.
Lidé byli příjemní a všude byly nejkrásnější dívky, jaké jsem kdy viděl. Celé mi to připadalo velice umělecké.
Doufám, že tam brzy budu moct zase přijet." -Serj Tankian♥